Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..

Go down 
+6
jaanipoiss
kerdo
Silver
dnepr17
uve
Kikstarter
10 posters
AutorTeade
Kikstarter

Kikstarter


Postituste arv : 51
Join date : 06/08/2009
Age : 30
Asukoht : Tartu tammelinn

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 12:15 am

ja kes oleksid tulijad. Raja koha pealt selline värk, et võiks päris võistluskardi rajale sõitma saada näiteks põltsamaa rada mis on ükspraimaid eestis huvitav oleks kah sauga ringrajal, mis on suhteliselt kiire. Teheke ettepanekuid!!
Tagasi üles Go down
uve
Admin
uve


Postituste arv : 172
Join date : 06/08/2009
Age : 38
Asukoht : Elva

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 12:42 am

oleksin ka käpp,põltsamaa lähemal.
Tagasi üles Go down
http://www.luaz969.tk
dnepr17

dnepr17


Postituste arv : 40
Join date : 06/08/2009
Age : 33
Asukoht : Viljandimaa

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 12:53 am

Põltsamaa oleks täitsa mõeldav kui transport olemas oleks. Very Happy
Tagasi üles Go down
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 3:08 am

Ma ei näe probleemi. Kellegil käpp ka seal sees on w ?

pagan, ma ei julge omatehtud süütega nii kaugele minna:D Ükspäev läksin uvele külla et sõidame, rsk ei läinudki käima.

Mul on transport olemas, hädaga pressib 3 karti kärule.
Augusti kuus võiks ära käia ikkagi!
See nv on Hauka Laat, järgmine nv pole vist midagi.Võiks olla reedene päev näiteks. Tagamõttega et õhtul siis tähistaks seda kes kui kaugele jõudis rajal.
Tagasi üles Go down
uve
Admin
uve


Postituste arv : 172
Join date : 06/08/2009
Age : 38
Asukoht : Elva

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 3:12 am

hea plaan Silveril"kes kui kaugele jõudis ja kes kui palju remontis" Laughing
Silver käru ehitame ümber nii ,et 6tk mahub peale.mul juba plaan tehtud,aint materjali vaja Idea
Tagasi üles Go down
http://www.luaz969.tk
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 3:35 am

kas on meil mõtet kolme kardiga sinna kohale veereda? esiteks me võime ju uurida mingit suvalist kohta Eesti kaardilt, mis oleks meie liikmetest kaaslastele lähim uhinemispunkt.
Ma arvan et vähemalt 5 karti peame kokku saama, et põltsamaale minna. 10 oleks veel parem. Siis on nagu mõtet suuremal üritusel ja "korralikul" kardirajal.
Tagasi üles Go down
dnepr17

dnepr17


Postituste arv : 40
Join date : 06/08/2009
Age : 33
Asukoht : Viljandimaa

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 07, 2009 4:21 am

Põltsamaale on suht kehva mul kohale saada,saugast rääkimata. Elan Viljandist 33 km Valga poole. Ainuke võimalus on mul ühe inimese peale loota,kui ta kodus sel hetkel on. Smile
Tagasi üles Go down
Kikstarter

Kikstarter


Postituste arv : 51
Join date : 06/08/2009
Age : 30
Asukoht : Tartu tammelinn

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyTeis Aug 11, 2009 2:26 am

Pm on põltsamaaga nii, et ma võin papsilt uurida, tal peaks olema seal ühe vanamehega tutvusi kes seal seda rada majandab.Razz Annan täpselmalt teada.
Tagasi üles Go down
Kikstarter

Kikstarter


Postituste arv : 51
Join date : 06/08/2009
Age : 30
Asukoht : Tartu tammelinn

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyKolm Aug 12, 2009 3:56 pm

Silver kirjutas:
kas on meil mõtet kolme kardiga sinna kohale veereda? esiteks me võime ju uurida mingit suvalist kohta Eesti kaardilt, mis oleks meie liikmetest kaaslastele lähim uhinemispunkt.
Ma arvan et vähemalt 5 karti peame kokku saama, et põltsamaale minna. 10 oleks veel parem. Siis on nagu mõtet suuremal üritusel ja "korralikul" kardirajal.

Kuidas kolme kardiga :d ma sain küll kokku 4 karti praegu Very Happy ja küll mõned veel saab Very Happy
Tagasi üles Go down
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyKolm Aug 12, 2009 5:05 pm

Kikstarter kirjutas:
Silver kirjutas:
kas on meil mõtet kolme kardiga sinna kohale veereda? esiteks me võime ju uurida mingit suvalist kohta Eesti kaardilt, mis oleks meie liikmetest kaaslastele lähim uhinemispunkt.
Ma arvan et vähemalt 5 karti peame kokku saama, et põltsamaale minna. 10 oleks veel parem. Siis on nagu mõtet suuremal üritusel ja "korralikul" kardirajal.

Kuidas kolme kardiga :d ma sain küll kokku 4 karti praegu Very Happy ja küll mõned veel saab Very Happy

Usud et kõik neli ikka tulevad? Raudselt leidub ka nende nelja sees keegi kellel pole transporti, raha, vms!
Tagasi üles Go down
kerdo

kerdo


Postituste arv : 15
Join date : 29/07/2010

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Juul 30, 2010 4:07 am

pärnus on audru ringrada mitte sauga ringrada, aga arvan et see kartide jaoks liiga pikk rada, koolevad tee peale ära:D
Ja asflat on jube hyppeline, autogagi on kehv sõita:D
Tagasi üles Go down
jaanipoiss

jaanipoiss


Postituste arv : 11
Join date : 30/09/2009
Asukoht : Tallinn

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyKolm Aug 11, 2010 5:08 am

Enam kõigile paremat kohta kui Põltsamaa vist ei leiagi. Rada on hea, keset eestit jne. Küsimus on ainult kuupäevas. Väga tore üritus toimub seal näiteks 20.-21. augustil, aga nagu tavaliselt suvistel nädalavahetustel, olen ma jälle tööga hõivatud. Seda veteranide sõitu soovitan võimaluse korral kõigil vaatama minna ja ma usun, et saate korraliku pildi, kuhu suunas vene karti ehitada.
Rohkeminfot teadagi kus: http://www.kardisport.ee/moodul.php?moodul=CMS&Komponent=Forum&f=threadView&forumid=8&threadid=104
Tagasi üles Go down
taitz

taitz


Postituste arv : 31
Join date : 08/08/2010
Asukoht : Haapsalu/Saaremaa

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyReede Aug 13, 2010 3:34 am

Oleks isa veel elus siis võistleks ta vb cz klassis, isa endine võistluskart ka minu profiili pildi peal, just mõni hetk tagasi lõpetasin kap remondi:P värvid ja täislaks:) Nüüd punane ja valge värvivalik:)
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyKolm Juun 22, 2011 4:48 pm

Kas keegi sel aastal Põltsamaale ka läheb? 16-17 juuli ja 20-21 august on ette nähtud suuremad sõidud nokitsejatele. Käisin ka 11 juunil kohal, aga kahjuks tõrgub ka lääne tehnika aegajalt ja pühapäevasele sõidule ei saanudki. Kange tahtmine on ka vene kart kaasa vedada, vaataks, mitu ringi vastu peab Twisted Evil .
Tagasi üles Go down
jannoke




Postituste arv : 21
Join date : 19/11/2010

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyEsm Juul 11, 2011 3:47 pm

Kus mis kes?

Ma pole kordagi veel mingil üritusel käinud enda kardiga. Aga oleks kindlasti käpp kui teaks kus miski toimub.
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyEsm Juul 11, 2011 5:32 pm

Selline üritus siis: http://www.kuningamae.ee/index.php?page=voistlused . Võistluspäeval so. pühapäeval on küll märgitud vanuse alampiiriks 33 aastat, aga mulle tundub, et see on rohkem soovituslik kui kohustuslik. Laupäeval saab paugutada iga mats, peaasi, et teistele ja endale ohtlik ei oleks. Aja oma pill pöördesse, sest sel laupäeval juba trennisõit!!
Tagasi üles Go down
jannoke




Postituste arv : 21
Join date : 19/11/2010

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyEsm Juul 11, 2011 8:35 pm

Mis värk selle riietusega on? Mul pole mingit riietust. Kas ma pean mingi kombinesooni kuskilt välja võluma? Ja kust seda saaks niiet, see ei maksaks pool kardi hinda...või rentida...
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyEsm Sept 03, 2012 10:39 pm

Plaan on teha väike rajapäev Rapla kardirajal. Vean sinna vähemalt 2 minskit ja võibolla yamaha. JICA tahaks hoida põltsu viimaseks sõiduks.
Kuupäev on veel lahtine, vaatan ilma, et väga hullult ei kallaks. Kui keegi tahaks kampa lüüa, andku teada (saab korralikku soodukat raja maksust Wink .
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyLaup Sept 08, 2012 6:54 pm

11.09.2012 peale lõunat Rapla kardirajal.


Viimati muutis seda mart1n (Teis Sept 11, 2012 1:07 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
Roadrunner16




Postituste arv : 168
Join date : 26/08/2011
Age : 36
Asukoht : Keila

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyEsm Sept 10, 2012 1:36 pm

mart1n kirjutas:
12.09.2012 peale lõunat Rapla kardirajal.

Natuke halb aeg on. Ei saa kuidagi töölt aega näpistada, muidu tuleks. See kuu on üldse kiire, just oli Tabasalus sõit ja 15. on ju Kuningmäel.
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. EmptyTeis Sept 11, 2012 1:02 am

Tegelikult muutsin kuupäeva ka, teen 11.09, ehk homme. Ilm lihtsalt selline Cool
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..   Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva.. Empty

Tagasi üles Go down
 
Kuna, kus,kuidas võiks korraldada raja päeva..
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Minsk kart - piduriklotsid, kuidas saab?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üritused :: Omade üritused-
Hüppa: