Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?

Go down 
+3
Kikstarter
wildkart
Silver
7 posters
AutorTeade
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 2:41 pm

Minul on hetkel K-65C- düüsidest ei teagi mis seal sees on Razz ehk keegi oskab öelda mis olema peab
Tagasi üles Go down
wildkart

wildkart


Postituste arv : 10
Join date : 19/08/2009

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: karpa   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 2:52 pm

ma soovitaks 350 jawa sport karpat kuhu panna väiksemad düüsid sisse vot siis kuidas kart käib ja edasi läheb Smile
Tagasi üles Go down
Kikstarter

Kikstarter


Postituste arv : 51
Join date : 06/08/2009
Age : 30
Asukoht : Tartu tammelinn

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 3:14 pm

Minu kardil on välimuselt samsugune karpanagu minskil ainult et 32 mm lõõriga düüsi ei oska öelda, igatahes on komplekt düüse Very Happy väike karp kus peaksid suuremosa vajalike suurusi olemas olema Razz
Tagasi üles Go down
dnepr17

dnepr17


Postituste arv : 40
Join date : 06/08/2009
Age : 33
Asukoht : Viljandimaa

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 3:34 pm

Mul on peal näiteks 350cc Jawa karburaator ja käib väga hästi. Ennem oli K62C,sellega oli võimatu sõitta, nagu mingi lohk oli hakkas kohe tõrkuma ja ei käinud ültse. Räägitakse et kolviga karburaatorid on paremad kui siibriga. Jawa karburaator on kolviga aga K62C oli siibriga kuigi mina ei usu et see mingit suurt tätsus omas ,et miks mul kart ei käinud
Tagasi üles Go down
wildkart

wildkart


Postituste arv : 10
Join date : 19/08/2009

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: karpa jawa 350   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 4:08 pm

see on hea see jawa 350 karpa mis on kolviga see on olnud endalgi ja vägahästi käib Very Happy
Tagasi üles Go down
Kikstarter

Kikstarter


Postituste arv : 51
Join date : 06/08/2009
Age : 30
Asukoht : Tartu tammelinn

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 5:05 pm

Ei saa karpa kopha pealt küll kurta igatahes :d mul töötab hästi Smile
Tagasi üles Go down
asixmer




Postituste arv : 59
Join date : 24/08/2009

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 6:28 pm

sillu sul k65 nõela pole kuskil?

mul kurat terve karbitäis neid laipasid aga ühtegi nõela pole
remondikomplektis on ka kõik olemas va nõel...on elu
Tagasi üles Go down
wildkart

wildkart


Postituste arv : 10
Join date : 19/08/2009

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: karpa 65 nõel   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 8:43 pm

on müüa karpa 65 nõela
Tagasi üles Go down
asixmer




Postituste arv : 59
Join date : 24/08/2009

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyTeis Aug 25, 2009 10:42 pm

mis hinnaga nõel läheb siis? Very Happy:D:D
Tagasi üles Go down
scaleo




Postituste arv : 2
Join date : 24/12/2010

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyLaup Dets 25, 2010 12:09 am

Mul on 34mm jikov peal. Jõudu nagu loomal.
Tagasi üles Go down
taitz

taitz


Postituste arv : 31
Join date : 08/08/2010
Asukoht : Haapsalu/Saaremaa

Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? EmptyReede Dets 31, 2010 6:55 am

kasutan 250 CZ IKOV karburaatorit, hoia ainult kinni! aga iga võimsam asi hakkab teisele seega jahm. . . Tuleb gaasi pedaaliga olla ettevaatlik aga käib hästi!
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty
PostitaminePealkiri: Re: Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?   Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!? Empty

Tagasi üles Go down
 
Millist karburaatorit kasutate Minski mootori puhul!?
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» O: Minski Mootori
» M: Minski mootori varuosi
» minsk 125 mootori rem.
» O: Odava mootori
» Minsk 125cc mootori kokkupanek

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Remondi teema :: Tehnilised probleemid ja lahendused-
Hüppa: