Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 M: Kontorimööbel

Go down 
AutorTeade
Sim
Külaline




M: Kontorimööbel Empty
PostitaminePealkiri: M: Kontorimööbel   M: Kontorimööbel EmptyKolm Jan 26, 2011 9:55 pm

Kui on tarvis praktilist ja kvaliteetset mööblit, siis võib pöörduda Basic Kontorimööblisse.
Teeme eritellimustöid, pakume u, e, eid, e ja ergonoomilisi e.
Hinnad mõistlikud!

Vaata lähemalt kasutaja Basic Kontorimööbel OÜ või

Ostes vähemalt 127,82 € eest (2000 EEK) on üle Eesti transport TASUTA!
Tagasi üles Go down
Lutherus




Postituste arv : 1
Join date : 10/02/2011

M: Kontorimööbel Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Kontorimööbel   M: Kontorimööbel EmptyNelj Veeb 10, 2011 9:32 pm

Basic Kontorimööbel OÜ poolt pakutav Standard töötool on väga mugav.
Mul on selline kodus sellest ajast peale, kui vana tool kolm kuud tagasi puruneda otsustas.
Käisin vaatamas nii Comfortit kui Standardit ja Comfort jäi mulle natukene suureks.
Kui varasemalt oli mul seljaga probleeme siis nüüd peale mõnda kuud istudes Standardis on enesetunne parem.
Kahtlustan, et see on tänu selle tooli ergonoomilistele omadustele. Nimelt saab tooliga kiikuda, kuid fikseeritav on ta ainult seljale parimas asendis.

Standard töötool on parem kui Cosmodisk! Very Happy
Tagasi üles Go down
RLL
Külaline




M: Kontorimööbel Empty
PostitaminePealkiri: RLL kontorimööbel & büroomööbel. Teile -10%    M: Kontorimööbel EmptyNelj Märts 24, 2011 3:51 pm

RLL on büroo- ja kontorimööbli tootmisele ning paigaldamisele spetsialiseerunud ettevõte. Ettevõtte eesmärgiks on luua mugav töökeskkond parima kvaliteedi ja hinnaga!

Eripakkumine omakart klientidele, teile tooted -10% odavamalt ja tasuta transport!

Avatud uus esindussalong:
Gonsiori 21, Tallinn 10147. 8 korrus E-R 9.00-18.00
Tagasi üles Go down
Sponsored content





M: Kontorimööbel Empty
PostitaminePealkiri: Re: M: Kontorimööbel   M: Kontorimööbel Empty

Tagasi üles Go down
 
M: Kontorimööbel
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Turg :: Pudi-Padi-
Hüppa: