Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Väike omavaheline võistlus

Go down 
2 posters
AutorTeade
taitz

taitz


Postituste arv : 31
Join date : 08/08/2010
Asukoht : Haapsalu/Saaremaa

Väike omavaheline võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Väike omavaheline võistlus   Väike omavaheline võistlus EmptyEsm Aug 09, 2010 12:30 am

Tere!

Olen siin uus liige. Mulle pakkus huvi selline mõte et igaüks võiks tulla oma kardiga ja nö. joonele panna kuskil. . . endal ka sõidumasinaks isa ajast tema kunagine võistlusmasin, ise olen 8 kardi omanik ja me oleme osaliselt läbi viinud noortele kardiringi( Nigula Auto- ja Motoklubi MTÜ), kui asja korralikult planeerida saaksime omalt poolt ka mõned masinad rajale. Ise pakuksin välja Rapla kardirada, aga hetkel puudub mul inf selle raja seisukorrast, pikkusest ja kõigest muust, tean ainult et eksisteerib. Enne talve võiks ju ühed kiiremad teha:) Ainuke asi on see kas sinna rajale saab ja mis selle eest küsitakse. . .Aga kui on huvi siis ei ole ka see mingi probleem välja uurida.

Mis arvate? Like a Star @ heaven
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Väike omavaheline võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike omavaheline võistlus   Väike omavaheline võistlus EmptyEsm Aug 09, 2010 3:45 am

Rapla rajal maksab päev 150 eeku masin. Rajakate on mõned aastad tagasi renoveeritud, pandud uus asfalt, peaaegu laudsile, ebatasasusi minimaalselt. Suvel on nädalavahetustel tavaliselt üritused peal ja siis niisama töristada ei saa. Küll aga nädala sees, mine millal tahad. Ette vaja ainult helistada.
Tagasi üles Go down
taitz

taitz


Postituste arv : 31
Join date : 08/08/2010
Asukoht : Haapsalu/Saaremaa

Väike omavaheline võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike omavaheline võistlus   Väike omavaheline võistlus EmptyEsm Aug 09, 2010 5:25 pm

Siis on ainult küsimus palju huvitatuid oleks ja mis ajal seda asja korraldada saaks, enamus meist siiski nädala sees tööl ma usun. Kui uurida siis äkki leiab mõne pühapäeva millal juhtumisi rada vaba võib olla.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Väike omavaheline võistlus Empty
PostitaminePealkiri: Re: Väike omavaheline võistlus   Väike omavaheline võistlus Empty

Tagasi üles Go down
 
Väike omavaheline võistlus
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» M: 50ccm väike krossikas
» Väike test/trenn Aravete kardirajal

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üritused :: Omade üritused-
Hüppa: