Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!

Go down 
+2
psytry
Silver
6 posters
AutorTeade
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyTeis Veeb 09, 2010 4:01 pm

Hirmsat moodi tahaks rohkem rahvast kokku saada kui mina ja uve kahekesi ainult!!!!!!



Pakkuge välja kuna teile sobib, kasvõi aprillis. Mul küll mootor pulkadeks aga ainult kättevõtmise asi.

Niisiis tehke kõik pakkumised, et millal ja kus sõidame. Võime suvalise külavahetee ka võtta. Need head libedad Very Happy
Tagasi üles Go down
psytry

psytry


Postituste arv : 11
Join date : 05/02/2010
Age : 35
Asukoht : Raplamaa

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyTeis Veeb 09, 2010 9:46 pm

oleks rada väljua pakkuda aga see raplamaal ja endal poleks ikka hetkel millegiga sõita. ja see vaja enne veel lumest puhtaks lükata
Tagasi üles Go down
uve
Admin
uve


Postituste arv : 172
Join date : 06/08/2009
Age : 38
Asukoht : Elva

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyReede Veeb 12, 2010 1:35 am

Kus kardi tegelased on? Question
Tagasi üles Go down
http://www.luaz969.tk
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyLaup Veeb 13, 2010 5:55 am

Eks nad ikka Raplamaal ole. ;-)
Tagasi üles Go down
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyPüh Veeb 14, 2010 2:20 am

Ja kui me plaaniks Raplamaal teha mingid sõidud???

Mina ei näe takistust
Ma võin saaremaale ka sõita kui vaja Very Happy
Peaasi, et tegevust oleks ja huvitav.... ei pea pudelist läbi koguaeg piiluma Wink
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyPüh Veeb 14, 2010 4:32 am

Kui te tõesti sealt lõunast siiapoole kimama hakkate, siis peaks asja korralikult ajama ja kodurahu huvides kardirajale pundi kupatama. Seal muidugi nõuab haldaja väikese kopika lustimise eest aga vähemalt on rada liiklusele kinnine ja tee mis tahad. Peab vaatama ilusa päikesepaistelise päeva, et väga külm ja tuuline ei oleks (karbussi näppida või polte-mutreid kinni keerata muidu lausa piin).
Panen ühe temaatilise lingi ka: http://mart1n.pri.ee/pildid/talisport
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyPüh Veeb 14, 2010 11:32 pm

Minu arust väga lahe oleks ka kiltsi lennuväljal haapsalus. Seal palju kumme ning saaks raja meisterdada seal. Ise kui oma kardiga ühelepoole saan hakkan koguaeg vast seal käimagi Smile
Tagasi üles Go down
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyEsm Veeb 15, 2010 3:13 pm

Käisin eile 14. veebruaril Savernas jäärada vaatamas. Tuli idee, et kardiga on autodele mõeldud lumerajal väga ideaalne sõita. Seal kus pole piikidega lubatud, seal on nagu Rapla kardiraja pind. sile Very Happy
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyEsm Veeb 15, 2010 11:48 pm

Aga mis kiltsist arvate ...see ka väga sile Smile
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyTeis Veeb 16, 2010 2:03 am

See Kiltsi teema on isegi arvestatav ja Lõuna-Eesti mehed on nõus lausa Saaremaale selle püha ürituse nimel minema. Kiltsi lennuväljast hooga mööda pannes satuvad nad küll Hiiumaale, aga mis sel vahet. Niiet kross, hakka oma karti hoolega poleerima.
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyTeis Veeb 16, 2010 3:02 am

peab hakkama jah Razz Suuremaid rattaid oleks vaja veidi ...või raami kõrgemaks
kehv sõita kruusal Smile
Tagasi üles Go down
uve
Admin
uve


Postituste arv : 172
Join date : 06/08/2009
Age : 38
Asukoht : Elva

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyTeis Veeb 16, 2010 3:05 am

Usun,et meil Silveriga probleemi pole kuhugile kohale ilmuda,oleme suht palju koos sõitnud(elvas,tartus)
Teised aint räägivad JAh me tuleme ja kui päev käes siis jälle meie kahekesi.

Minupoolne soovitus, ära ehita karti monstrumiks vaid tee korralikuks sõidukõlblikuks masinaks
Tagasi üles Go down
http://www.luaz969.tk
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyTeis Veeb 16, 2010 4:13 am

UVE Very Happy ei ehita ..ikka jätan originaal. Lihtsalt paremaks. Uus sumpa , raami tugevamaks. Rattad suuremad alla ma pakun ja uus värv Smile
Tagasi üles Go down
jaanipoiss

jaanipoiss


Postituste arv : 11
Join date : 30/09/2009
Asukoht : Tallinn

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyLaup Veeb 20, 2010 8:17 am

Silver kirjutas:
Ma võin saaremaale ka sõita kui vaja Very Happy

Saaremaal pole kardiga halligi teha ..eesti parim rada on hoopis hiiumaal Very Happy
Tagasi üles Go down
jaanipoiss

jaanipoiss


Postituste arv : 11
Join date : 30/09/2009
Asukoht : Tallinn

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyLaup Veeb 20, 2010 8:24 am

Aga rapla rajale oleksin ma väga käsi tulema. Soovitavalt muidugi siis, kui mätas on juba soe Wink .. sõidaks, remondiks, grilliks jne...
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyEsm Apr 05, 2010 2:47 am

jaanipoiss kirjutas:
Aga rapla rajale oleksin ma väga käsi tulema. Soovitavalt muidugi siis, kui mätas on juba soe Wink .. sõidaks, remondiks, grilliks jne...

Mätas soojeneb iga päevaga. Linnud laulavad juba nii kõvasti, et ei kuule oma mõtteidki. Mis plaanid rahval mõtteis kõlguvad. Või on kõikidel juba kokku jooksnud Question
Tagasi üles Go down
uve
Admin
uve


Postituste arv : 172
Join date : 06/08/2009
Age : 38
Asukoht : Elva

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyEsm Apr 05, 2010 3:11 am

Minu masinad käivad,viimane sõit oli talvel lumega Cool
Täna käisin vaatamas kohta kus ma kodu lähedal platsil olen käinud ja koht on heas seisus(kuiv asfalt)
Kui järgmise nädalavahetuse ilm lubab siis saab kardid ära häälestada. Wink
Tagasi üles Go down
http://www.luaz969.tk
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! EmptyNelj Mai 06, 2010 3:01 am

Vaat selline üritus siis toimumas: http://www.kardisport.ee/moodul.php?moodul=CMS&Komponent=Forum&forumid=8&threadid=96#post331
Ja lõunamaa rahval pea et kiviviske kaugusel ;-)
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty
PostitaminePealkiri: Re: Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!   Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut! Empty

Tagasi üles Go down
 
Tuleme kõik kokku ja sõidame pisut!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» O: kart v raam.. KÕIK PAKUMISED OODATUD
» Teha kõik alateemad ka külastajale vaadeldavaks?

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üritused :: Omade üritused-
Hüppa: