Vihased ja õlised...

HomeHome  PortalPortal  FOORUM  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Piduritorud,-voolikud,-süsteem!

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
AutorTeade
Silver
Admin

Postituste arv : 164

PostitaminePealkiri: Piduritorud,-voolikud,-süsteem!   Teis Sept 29, 2009 3:46 pm

Kuidas teil piduritega lood on, kuidas jaotatud ette/taha?

Mis torusid kasutate, mis keere sadulasse läheb?
Tagasi üles Go down
lovefear

Postituste arv : 19

PostitaminePealkiri: Re: Piduritorud,-voolikud,-süsteem!   Nelj Okt 01, 2009 3:09 am

Kuskilt Tartust Sepa tänava juurest (vana ARK) lähedalt sain uued voolikud ja muud süsteemid. Natukene oli vaja otsad väiksemaks treida ... 6.0'ilt 5.5'le minu mäletamist mööda.
Kokku kulus veidi üle 500.-
Olen väga rahul.
Sadulasse ei läinud keermega. vaid seal on selline metallist rõngakene, mille keerad "korgi" sisse kinni.
Pidurid on 2tk esiratastel ja üks taga võllil.
Ees olid kettad vist 160 ja tagumine 200.
Tagasi üles Go down
Kikstarter

Postituste arv : 51

PostitaminePealkiri: Re: Piduritorud,-voolikud,-süsteem!   Nelj Okt 22, 2009 1:16 am

Mul on pidurid topelt pumbaga .. olen näinud et osadel ühega. Üks on esipidurite oma teine on tagapidurite. Topelt pumpadega on selle pärast hea et saab reguleerida e tkui palju pidrudavad ei ja palju taga rattad, tõhusam peaks olema, et rohekm esi ja vähem taga kuna nagu me kõik teame siis pidurdades raskus kandub ette poole ja nii jääbki tõhusamalt seisma Very Happy kui esipidurid võtavad vähe tugevamalt ja hakkavad varem võtma. cheers
Tagasi üles Go down
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Piduritorud,-voolikud,-süsteem!   

Tagasi üles Go down

Piduritorud,-voolikud,-süsteem!
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1