Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 omakart.tk ----->MTÜ

Go down 
4 posters
AutorTeade
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

omakart.tk ----->MTÜ Empty
PostitaminePealkiri: omakart.tk ----->MTÜ   omakart.tk ----->MTÜ EmptyPüh Mai 20, 2012 4:18 am

Tere, kallid kaasfoorumlased!

Soovin omakart.tk viia järgmisele tasemele, ehk siis ametlik mittetulundusühing teha.

Saaksime ehk projekte paremini läbi viia:üritused, võistlused, ühised remondipäevad, koolitused, jne.

Ideed, ettepanekud palun tehke siia teemasse.
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

omakart.tk ----->MTÜ Empty
PostitaminePealkiri: Re: omakart.tk ----->MTÜ   omakart.tk ----->MTÜ EmptyTeis Mai 22, 2012 1:37 am

MTÜ-d teha vast on kõige lihtsam. Palju oleks seal MTÜ-s aktiivseid liikmeid. Foorumit jälgides, tuleks see vast alla kümne. Suures laastus jaguneb liikmeskond "põhja- ja lõunaosariikide" vahel. Füüsiline kokkusaamine on paljudele keeruline.
Tagasi üles Go down
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

omakart.tk ----->MTÜ Empty
PostitaminePealkiri: Re: omakart.tk ----->MTÜ   omakart.tk ----->MTÜ EmptyTeis Mai 22, 2012 5:42 pm

Jah, sul on õigus. Just liikmed ongi kogu alus. Seega tulekski esimesena kindlaks teha, kui palju oleks aktiivseid liikmeid.
Tagasi üles Go down
Roadrunner16




Postituste arv : 168
Join date : 26/08/2011
Age : 36
Asukoht : Keila

omakart.tk ----->MTÜ Empty
PostitaminePealkiri: Re: omakart.tk ----->MTÜ   omakart.tk ----->MTÜ EmptyKolm Mai 23, 2012 7:20 pm

Tere!

Ilmselt oleksin üks natuke aktiivsem liige põhjaosariikidest mina. kindlasti leidub neid veelgi. Kahtlane, kas üldse 10 aktiivset liiget kokku tuleb.
Hetkel suudan küll 2012 aastal postitanud 1- käe sõrmedel üles lugeda.

Tervitades Tanel,
Tagasi üles Go down
jannoke




Postituste arv : 21
Join date : 19/11/2010

omakart.tk ----->MTÜ Empty
PostitaminePealkiri: Re: omakart.tk ----->MTÜ   omakart.tk ----->MTÜ EmptyLaup Mai 26, 2012 5:24 pm

Eks ma olen ka selline natukene kaootiline liige... viimane kord jooksis jälle kolb kinni ja tuju läks jälle ära...aga eks ma ikka veel sõidan niikaua kui juppe on.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





omakart.tk ----->MTÜ Empty
PostitaminePealkiri: Re: omakart.tk ----->MTÜ   omakart.tk ----->MTÜ Empty

Tagasi üles Go down
 
omakart.tk ----->MTÜ
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Foorum :: Foorum-
Hüppa: