Vihased ja õlised...

HomeHome  PortalPortal  FOORUM  CalendarCalendar  KKKKKK  OtsiOtsi  Liikmete nimekiriLiikmete nimekiri  KasutajagrupidKasutajagrupid  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

Share | 

Minu kart minsk forsseeritud

Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Go down 
Mine lehele : Previous  1, 2
AutorTeade
Kikstarter

Postituste arv : 51

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Nelj Juun 07, 2012 4:48 pm

Eks ta jah nii ole. Minu kart on endise 1995 aasta eesti meistri kart klassis kadett seenior Very Happy ja see meister juhtub mu vend olema Very Happy. Ta ja mu paps oskasid rääkida, et kadett sari pühendus rohkem vastupidavusele, kus sojuz klassi kardid oli nii ära forseeritud, et paljud jooksid juba ellsõitudes kokku, aga ja kiired olid mõlema klassi masinad. Mul on video materjali ka nendest sõitudest, millega mu vend meistriks tuli, need tuleb vaid kokku monteerida ja üles laadida. see juthub kusalgi pärast teisipäeva kuna enne vaja veel viimased pingutused enne füüsika eksamit teha Very Happy.
Tagasi üles Go down
Kikstarter

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Laup Juun 09, 2012 4:11 pm

Sai siis mootor täiesti laiali lammutatud ning ära puhastatud, vanad tihendid viskasin ka minema kuna nood lekkisid nagu hirmus Very Happy. Tihendid asendasin musta värvi silikoniga(karteripoolte ning siduri katte vahele).

Silindri sisemusest ka üks pilt(kolv on alumises surnud seisus)

Siit näha, et ülevoolu kanalite alumine äär on madalamal kui kolvi ülemine Very Happy, lugesin, et kui kolvi viilida ülevoolu kanalitega tasapinda nende kohtade pealt peaks mootori jõudlus paranema.

veel mõningaid pilte

Siduri kaant on suuremaks tehtud, ilmselt et saaks paigaldada hammakatega siduri ülekanne.

Tagasi üles Go down
mart1n

Postituste arv : 257

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Esm Juun 11, 2012 2:55 pm

Mina tegin uue tihendi poolte vahele 1 mm tihendipapist ja panin sellele omakorda silikooni. Tont teab, kui siledad need pinnad seal on. Lisaks säilitasin vajalikud loksud mootoris Very Happy

edit:
Ja pilt kolvist sealtsamast 2 stroke tuuner buukist: ehk siis viil kätte
Tagasi üles Go down
Kikstarter

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Kolm Juun 20, 2012 12:15 am

Sai garaašis käidud ning veidi karti putitatud. Vahetasin ära kivikõvad kütusevoolikud, tagapidur korralikult funkama pandud Very Happy. Veel paigaldasin kardile esinumbrilaua.

Mõningad pildid:

Selline õhufilter kasutuses hetkel:

Kõike parimat Kristjan.
Tagasi üles Go down
Kikstarter

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Laup Juun 23, 2012 3:05 am

Täna tegi kardi mootor üle kolme aasta oma esimesed paugud Very Happy! Selleks tuli ikka kõvasti joosta Very Happy, aga noh sport on tervisele hea. Sõita kahjuks ei saanud kuna kütust oli just parasjagu niipalju, et võlusin mootorist vaid 15 sekundit põrinat. Käima ei läinud kart seetõttu, et ennist oli süüde paigast ära, ja kohe ikka totaalselt!
Järgmine kord tuleb siis kaasa võtta mõned liitrid 98 kütust ning sõber appi lükkama Very Happy! Kahjuks 29 juuni toimuvale jaanikardile ei jõuakuid sellest järgmisele üritusele loodan, et leian aega kohale ilmuda!

Tagasi üles Go down
Kikstarter

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Reede Juul 13, 2012 6:55 pm

Tere!

Käisime sõbraga raadil ning panime kardi käima, esimese väikse ringi ajal otsustas süüte juhe, mis tuleb süütemängust katki minna, õnneks sai selle kiirelt korda. Saime sõita ka Very Happy aga karteri tuulutusest peksis väga palju õli välja, kas kellelgi ka sellist probleemi on olnud? Ning veel juhtus selline asi, et käigud ei tahtnud eriti sees püsida, mis võis olla ka sellest, et mootorisse jäi lõpuks vähe õli järgi. Tippkiirust proovisime ka kätte saime hetkel 90 km/h, ilmselt oleks ka tipa rohkem saanud kuid ei tahtnud väga masinat lõhkuda. Ning lõpuks kui sõitu lõpetamas olin juhtus selline asi, et jäin seisma panin siduri alla ning järsku läks mootor väga pöördesse, kontrollisin, et ega gaasitross kinni ei kiilunud, seda taei olnud. Keegi oskab aidata millest see tingitud võis olla?

Kurvastusega pean ütlema, et põltsamaale sõit jääb ära kuna estikes pole transporti teiseks pole vaba raha selle jaoks ja hetkel kolmandaks vajaks kardi mootor laiali lammutamist. aga teistele, kes osalevad võistlusteks palju edu!

Kõike paremat Kristjan!
Tagasi üles Go down
Rawtech

Postituste arv : 76

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   Esm Juul 16, 2012 2:47 am

Katsu hakata juba viimaseks Põltsamaa võistluseks valmistuma päris äge oleks kui ikka minskeid rohkem stardis turtsuks Very Happy. Muidu Põltsamaal oli väga mõnus elu/olu,sai foorumikaaslastega lobisetud,õllet libistatud ja minski mõistes nats pisiremonti tehtud Very Happy
Tagasi üles Go down
http://www.facebook.com/#!/profile.php?id=100001749867079
Sponsored content

PostitaminePealkiri: Re: Minu kart minsk forsseeritud   

Tagasi üles Go down

Minu kart minsk forsseeritud
Vaata eelmist teemat Vaata järgmist teemat Tagasi üles 
Lehekülg 2, lehekülgi kokku 2Mine lehele : Previous  1, 2