Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Kart Voshod 175cc

Go down 
4 posters
AutorTeade
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyPüh Veeb 14, 2010 6:05 pm

Tere!
Sa sebitud omale kart siis. Vead siis sellised et käike pandud sisse ilma siduritta ...mida sellel ka ei ole ehitatud külge veel. Oleks vaja süütele kaant kellel pakkuda andke teada. Üks kumm tühjavõitu, raami tuleks ka tugvendada ja paak mujale tõsta.
Muidu mida soovitate teha kui olen just toonud suht räbala kardi ..millega sõidetud niiet õhufiltrit pole küljes ..oleks tore kuulda mida alguses tegema hakata. Muidu kart sõidab.


Vaja oleks siis :
Vänta
käigu hooba
Süütekaant
Rõngaid kolvile ja uut kolbi
Siduri trossi
õhupuhastit sellele
KELLEL PAKKUDA SIIS ANDKE TEADA Smile

Tõin täna sõbrakese koju ära. Esialgu veel seisab ..pühendan end õppimisele rohkem. Aga nädala kahe pärast hakkan nokitsema ka. Gaas katki, sidurt pole , kumm läbi tagumine kohe ja raam pehme. Ehk tööd on palju. Plaanis siis alguses tööleajada, vaja minevad jupid peale panna , raami keevitada ..siis kõik juppe uuesti ja kena värv peale ja asjad puhtana tagasi. Proovisime käima ka panna ...lubas ainult, see sellepärast et talvealgusest seisnud. All pool on link kus pildid ka siis. Vaadake pilte ja üelge mis puudu on, ning ma ostaks selle ka siis.

http://www.rate.ee/albums/kross2016/a631218

Ootan ka kriitikat ja soovitusi. Vänta oleks vaja hädasti. Praegune käima saamise süsteem on siis selline et lükkan hoo sisse istun peale ja apnen käigu sisse, ning see on üks ilge jamamine. Teine meetod on, et panen tagumise osa pakule ja nöör ratta ümber ja tõmban nöörist ja saab käima Smile Aga äkki keegi soovitaks kuidas ma vända sinna saaksin :S


Viimati muutis seda kross2016 (Püh Veeb 28, 2010 4:42 am). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
psytry

psytry


Postituste arv : 11
Join date : 05/02/2010
Age : 35
Asukoht : Raplamaa

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyPüh Veeb 14, 2010 11:22 pm

oioi palju palju tegemist selle kardiga sul aga edu sulle ja postita ikka foorumis ka oma edusamme
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyPüh Veeb 14, 2010 11:27 pm

Aga kuhu jäävad soovitused siis ? Very Happy Laughing
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyEsm Veeb 15, 2010 3:58 am

Tegin ikkagi siis korralikult voshodi enda karpa korda ja puhtaks, ning uued tinhendid vahele, cz karpa jääb kuidagi kahtlaselt ja düüsid ei sobi. Muidu väga kena jäi. Haapsalu kandis ka kardi mehi on äkki ?
Tagasi üles Go down
Silver
Admin
Silver


Postituste arv : 164
Join date : 06/08/2009
Age : 36
Asukoht : Tartu, Veeriku

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyEsm Veeb 15, 2010 3:10 pm

Kui sul süüde paigas siis ei ole vajagi nööri, et käima panna. Tõsta tagumine sild üles, nt tellise peale, võta rattast kinni ja väike nõks ja käib. Minu minsk läheb nii käima, kuigi ma panin vända teistpidi külge, et istme kõrvalt saan käima lüüa.
Tagasi üles Go down
aits1




Postituste arv : 1
Join date : 24/01/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyEsm Veeb 15, 2010 9:22 pm

mul oli kardi iste ettepole tõstetud ja tänu sellele ma saan vabalt vänta lüüa. Ainuke viga on see et vända käik on liiga lühike.
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyEsm Veeb 15, 2010 11:50 pm

Oleks vaja ka vänta mis voshodile sobib ..saaks ka käima lüüa.
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyPüh Veeb 28, 2010 4:45 am

Hetkel ostsin 8 rehvi ja olemas on ka vänt ja käigu vaheti hoob Smile
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyReede Märts 12, 2010 3:04 am

Karti lammutanud siin juba veidi ...Vaheajal tahaks keevitamiseks minna sellega.
Hoovad sain ka kõik ..mul 2 jooksu rehve ..korralikud slikid ja korralikud mustriga . Uus süütepool vaja osta veel vana suutsin ära lõhkuda. Süütekaant vaja. Hetkel eriti ei tegele ..õppimine väga persses.
Tagasi üles Go down
kross2016




Postituste arv : 13
Join date : 07/02/2010

Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc EmptyKolm Märts 17, 2010 6:58 am

Olen siis mõelnud ja mõtlesin välja sellise asja, et läristan selle voshodiga kaua saab veel ja siis sebin omale uuma mootori ..mingi hiinaka ..4t samurai arvatavasti. Praegu olen uuesti kokku ladunud, tein paremaks , uue süütepoole otsinud kuna vana läks katki. Sädeme leidsin ka ilusti üles. Bensiini voolikule panin ka filtri vahele ja lasen selle mootori peeneks. Ja kui hakkama olen saanud siis hakkan uue mootoriga jeblama, ning kõike korda tegema. Enivei selle mootoriga ei anna kaua enam teha kuna suht kohvi ikka. Nüüd esmaspäeval ajan sõbraga ta käima ja hakkab pihta see möll siis. Cool Keevitamist õppisin ka veidi..et kui raam peaks purunema siis korda kohe. Uue mootoriga teeb siis korralikult toed raamile siis. cheers
Suvel arvatavasti hakkan tõsiselt tööd tegema sellega. Kuna hetkel tahan oma cz125 töö ära lõpetada.
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Kart Voshod 175cc Empty
PostitaminePealkiri: Re: Kart Voshod 175cc   Kart Voshod 175cc Empty

Tagasi üles Go down
 
Kart Voshod 175cc
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1
 Similar topics
-
» Kart -sierra-
» kart 350ccm
» CZ 250, Taitz kart
» Müüa kart
» M:kart drušba

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Omad kardid-
Hüppa: