Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vihased ja õlised...
 
PealehtPealeht  PortalPortal  FOORUM  Latest imagesLatest images  OtsiOtsi  RegistreeriRegistreeri  Logi sisse  

 

 Vabas vormis võidusõit

Go down 
3 posters
AutorTeade
Endel51




Postituste arv : 3
Join date : 06/05/2010
Age : 63
Asukoht : Rapla

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyNelj Mai 06, 2010 3:01 pm

Tere, ametlik kardispordi hooaeg on käima lükatud ja ka muidukiibitsejad võiksid organiseeritust ülesse näidata. Pakun välja idee koguneda iga kuu 3 laupäeval Põltsamaale ja pisut põristada oma lõbuks. Sõita võiks kõigega, mis on vähegi turvaline sõitjale endale ja kaasliiklejatele. Sõitjal võiks olla sõiduülikond, aga kindlasti kiiver ja kindad. Miks Põltsamaale? See on täna ainuke kardirada ja asub peaaegu keset Eestit. Muud on suhteliselt raske lisada. Kui mõte on huvitav, siis paluks tagasisidet foorumi kaudu või otse e-mailile tammeveski@hot.ee.

Konkreetselt pakuks välja järgmised kuupäevad: 22.05.,19.06.,17.07.,20.08. ja 18.09.2010.a.

Lisainfoks:Rada on kartide kasutuses alates kella 12.00. Kahjuks tuleb leppida hobikatega, sest tervet päeva broneerida on väga kulukas ja minu meelest ka mõttetu, kuna pause tuleb ka pidada. Tavaliselt on sõiduvoorud vaheldumisi umbes 10-15 min. korraga. Üks kart maksab 150.-/päev. Koguneda oleks mõistlik 12.00, sest äkki hobisõitjad alles haigutavad kodudes ja saab sõita vabamalt. Peeter Kallasmaad on suusõnaliselt informeeritud ja 9. mail käin ka kohapeal ära. Kes viitsib võiks infot levitada, et massid läheksid liikvele. Endel Tammeveski 53442408

Pisut endast:olen võistluskardispordiga olnud seotud alates 1999 aastast, kui vanem poeg alustas Raketis, 2003 lõpetasime Yamahas Eesti meistritiitliga. Camback toimus 2006, kui noorem poeg alustas Micros. Eelmisel aastal lõpetasime Raketis oma aktiivse võidusõidu. Olen olnud ka mitmele poisile mehaanik.
Kasutatud võistlustehnikat on meie valduses piisavalt, et ka 2 karti korraga rajale panna. Oman ka piisavalt teadmisi
kartide seadistamise osas ja saan ise hakkama mootorite ja raamide remondiga. Olen ka ise pisut kätt proovinud, aga leian, et poisid on minust tunduvalt kiiremad ja andekamad.

Tekst on kopeeritud foorumist www.kardisport.ee Basketball


Nendel kuupäevadel 22.05.,19.06.,17.07.,20.08. ja 18.09.2010.a. lubab Põltsamaa kardirada kardid rajale alates kella 9.00. Endel Tammeveski


Viimati muutis seda Endel51 (Teis Mai 11, 2010 8:06 pm). Kokku muudetud 1 kord
Tagasi üles Go down
jaanipoiss

jaanipoiss


Postituste arv : 11
Join date : 30/09/2009
Asukoht : Tallinn

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyEsm Mai 10, 2010 4:54 am

SUPER!! Olen väga tänulik, et keegi võttis lõpuks konkreetselt midagi ette ja reageeris mu postile kardispordi foorumis Smile Hind ja asukoht peaksid kõigile sobima Wink
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyNelj Mai 20, 2010 1:51 pm

Kes siis siit foorumist tulijad on. Ma vaatan, et jaanipioss on leilis, mina ise ka. Kuidagi leigelt reageeritakse sellisele superuudisele. Igatahes mina kupatan ennast kohale, samas oleks väga huvitav näha erinevat tehnikat rajal, kasvõi isearetatud drusba mootoriga karti. Minsk oleks sellest juba klass kõrgem ;-) . Niiet hakake pakkima!
Tagasi üles Go down
Endel51




Postituste arv : 3
Join date : 06/05/2010
Age : 63
Asukoht : Rapla

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyEsm Mai 24, 2010 6:10 pm

Esimene kogunemine edukalt möödas. Kõik jäid ellu va 1 Yamaha mootor, mille väntvõlli alumine laager lõpetas oma maise elu. Rahvast oli kogunenud vähevõitu aga ilm oli fantastiline ja kohaletulnud jäid päevaga rahule. Loodan, et järgmine kord on osavõtt elavam. Nael kummi. Endel Tammeveski
Tagasi üles Go down
mart1n

mart1n


Postituste arv : 257
Join date : 25/08/2009
Age : 44
Asukoht : Rapla

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyEsm Mai 24, 2010 8:15 pm

Lahe üritus oli tõepoolest. Ja nagu tehnikaspordis ikka, sai ka karti remonditud. Ei teagi, mitu liitrit vett endale sisse kallasin aga päeva lõpuks olin ikka täiesti läbi omadega.
Tagasi üles Go down
jaanipoiss

jaanipoiss


Postituste arv : 11
Join date : 30/09/2009
Asukoht : Tallinn

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyEsm Mai 24, 2010 10:46 pm

Vabandan, et kardiga kohale ei tulnud, aga tsikliga vaatamas sai ikkagi käidud. Üritus ise tundus suht vabas vormis olevat ja see, et mõnel nõutud kombet seljas ei olnud, ei tundunud ka kedagi häirivat. Ju oleks ka mind teksadega rajale sõitma lastud:)
Tagasi üles Go down
Endel51




Postituste arv : 3
Join date : 06/05/2010
Age : 63
Asukoht : Rapla

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyReede Juun 04, 2010 1:37 am

Tere,
vaatan, et siinne foorum soovib ainult targutada, aga joonepeale ei viitsi tulla. Tuletan meelde, et järgmine kogunemine on 19.06. Põltsamaal alates kella 9.00.

Endel
Tagasi üles Go down
jaanipoiss

jaanipoiss


Postituste arv : 11
Join date : 30/09/2009
Asukoht : Tallinn

Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit EmptyTeis Juul 20, 2010 7:03 am

Endel51 kirjutas:
Tere,
vaatan, et siinne foorum soovib ainult targutada, aga joonepeale ei viitsi tulla. Tuletan meelde, et järgmine kogunemine on 19.06. Põltsamaal alates kella 9.00.

Endel

Tegelikult on nii, et ei ole viisakas siinseid huvilisi ainult targutajateks nimetada. Paljud on saanud kardi jumal teab kuidas ja üritavad seda olematute kuludega liikuvana hoida. Kuskile kodust kaugemale transportimine jne nõuab aga väljaminekuid.
Mul endal on suvel töö tõttu praktiliselt kõik nädalavahetused hõivatud ja kardiga sõitmised jäävad nädala sisse, ning tööpäeva lõppu:(
Tagasi üles Go down
Sponsored content





Vabas vormis võidusõit Empty
PostitaminePealkiri: Re: Vabas vormis võidusõit   Vabas vormis võidusõit Empty

Tagasi üles Go down
 
Vabas vormis võidusõit
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
 :: Üritused :: Omade üritused-
Hüppa: